20.11.2013r.

20 listopada klub HDK działający przy Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu zorganizował kolejną akcję krwiodawstwa.  Już po raz jedenasty w tym roku do Centrum przyjechała ekipa poboru krwi z wrocławskiej stacji terenowej Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Tym razem na apel o krew stawili się nie tylko klubowicze klubu przy Centrum, ale też żołnierze służby przygotowawczej do NSR, kursanci z różnych jednostek przebywający na szkoleniu w Centrum oraz żołnierze z pododdziałów Centrum i orkiestry reprezentacyjnej Wojsk Lądowych. Tym razem przez 2 godziny rejestracji zapisało się  ponad 20 osób chętnych do oddania krwi, z których tylko 14 przeszło badania lekarskie. Razem oddali 6300mililitrów krwi. Tradycyjnie też przekazali część swych czekolad dla dzieci z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania.

Zapraszamy już dziś wszystkich chętnych na kolejną, ostatnią już w tym roku akcję krwiodawstwa, która będzie przeprowadzona w dniu 18 grudnia w budynku Izby Chorych.

Przypominamy też, że kolejne firmy z Wrocławia przystępują do akcji Dawcom w darze, która promuje firmy oferujące zniżki dla aktywnych dawców krwi. Więcej informacji na stronie www.dawcomwdarze.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *