13.09.2014r.

W dniu 13.09.2014r. nasz klub we współpracy z biurem okręgowym PCK we Wrocławiu
i oddziałem Selgros przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu, zorganizował akcję pod hasłem Wyprawka Przed-Szkolna połączoną z poborem krwi. Akcję zabezpieczała Stacja Terenowa WCKiK z ambulansem do poboru krwi. Podczas 4 godzin akcji przebadano ponad 30 osób, ale tylko 22 z nim względy zdrowotne pozwoliły oddać krew. Dla każdego krwiodawcy przygotowana była loteria, w której można było wylosować wiele nagród, min. wyprawki dla dzieci do szkoły i przedszkola, bilety na rejs statkiem po Odrze, bilety do Teatru Polskiego, wejściówki do Centrum Poznawczego, bezpłatne strzyżenie damski i męskie w salonie fryzjerskim, vouchery na maniciure. Dodatkowo Grupa Ratownictwa Medycznego prowadziła pokazy i szkolenie z udzielania pierwszej pomocy dorosłym i dzieciom. Do akcji włączyła się też sieć aptek „Magiczna”, która proponowała darmowe badania ciśnienia krwi. Dzieci, które przybyły z rodzicami, też się nie nudziły dzięki atrakcjom przygotowanym przez panią Dorotę z wrocławskiego biura PCK.

Wszystkim chętnym do niesienia pomocy drugiej osobie SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *