Mobilna reklama na autobusach w Bydgoszczy i Olsztynie

 Bydgoszcz i Olsztyn jako duże miasta wyposażone są w różne pojazdy komunikacji miejskiej. Dzięki ich obecności poruszanie się po mieście jest bezproblemowe dla mieszkańców, turystów, gości. Takie tramwaje i autobusy to też dużo możliwości dla przedsiębiorców, właściciele firm nierzadko szukają dobrych miejsc na zareklamowanie swoich produktów, usług, na tych pojazdach, czy w ich środku, można to zrobić łatwo, przynosi to bardzo dużo korzyści. Reklama na autobusach jest zauważalna, czytelna, szybko trafia do konsumenta.

Skorzystanie z usług dobrej firmy zajmującej się reklamą w pojazdach komunikacji miejskiej 

 Przeciętny mieszkaniec dużego miasta w pojazdach komunikacji miejskiej, autobusach i tramwajach, spędza bardzo wiele czasu. Podróżuje nimi do pracy, szkoły, na uczelnię czy do sklepu. Osoba prowadząca firmę, wybierając ten środek przekazu, może liczyć na to, że spotka się z szybkim odzewem ze strony konsumenta. Reklama w autobusach może być różnego formatu, najczęściej jest to A3, mocowane za pomocą solidnych zawieszek, taki produkt jest specjalnie foliowany, żeby nie uległ zniszczeniu. Wykorzystywanie przestrzeni pojazdów to specjalność różnych firm w takich miejscowościach jak Bydgoszcz i Olsztyn można skorzystać z pomocy firmy AutoBox https://autobox.com.pl/, oferta jest tutaj zróżnicowana i dostosowana do wymogów klienta. Plakaty mogą być tutaj jednostronne, czyli widoczne tylko przez pasażerów znajdujących się w pojeździe, albo dwustronne, które można zauważyć także pasażer na przystanku.

Gdzie najczęściej montuje się plakaty reklamowe?

 Taki pojazd jak autobus czy tramwaj to wiele możliwości, ma on dużo wolnej przestrzeni, zamontowana reklama na autobusach znajduje się albo na szybach z boku, albo z tyłu. Nie ogranicza ona widoczności, nie przeszkadza ani pasażerom, ani kierowcy. W porze wiosennej i letniej taki plakat może być dodatkową osłoną przed działaniem promieni słonecznych. Gdy plakaty umieszczane są w środku, możliwości ich umieszczenia jest znacznie więcej. Mogą znajdować się one na szybach, na listwach pomiędzy szybami, na listwie za kierowcą, na siedzeniach, z tyłu pojazdu, na drzwiach. Im więcej plakatów umieści się w pojeździe, tym lepiej dla firmy, każdy pasażer będzie miał do nich dostęp. Jest to solidny produkt, który nie zniszczy się nawet wtedy, gdy zostanie narażony na działanie wielu czynników zewnętrznych.

Dlaczego opłaca się kupić reklamę w autobusie czy tramwaju?

 Czas przewozu pasażera może się różnić, jednak przeważnie osoba wybierająca taki środek komunikacji miejskiej jak autobus czy tramwaj spędza tam około 20-30min. Jest to długi czas, w którym pasażer zmuszony jest szukać wokół siebie czegoś interesującego. Reklama w autobusach jest kolorowa, ciekawa, ma ułatwioną drogę komunikacji z klientem. Można wykupić różny czas ekspozycji takiego plakatu, dlatego pasażer jest w stanie spędzić z nim sporo dni, daje to idealne możliwości do przekonania go do zakupu danego produktu czy skorzystania z taniej usługi. Dla przedsiębiorcy chcącego utrzymać się na rynku to wiele korzyści, może on liczyć się z tym, że inwestycja, którą poniesie na wykup plakatów reklamowych, szybko się zwróci. Coraz więcej osób, szczególnie tych, które muszą funkcjonować w dużych miastach, wykupują swoje miejsce w tramwaju czy autobusie, taka reklama nie budzi sprzeciwu pasażerów, przeciwnie wielu z nich przyzwyczaiło się już do ich widoku.

About the author